Головне Управління Пенсійного Фонду України У Волинській Області

Print Friendly, PDF & Email

Створено новий сорт озимого жита «Паллада» з потенційною врожайністю центнерів з гектара. До Вашої уваги – відеодайджест про діяльність волинських рятувальників »На варті one hundred and one. Волинь » – відеодайджест про діяльність Служби порятунку Волині та головні події за участі рятувальників протягом останньої декади. Планпроведення перевірок суб’єктів господарювання (виробничих об’єктів) Управління Держпраці у Волинській областіна ІІІ квартал 2016 р. Планпроведення перевірок суб’єктів господарювання (виробничих об’єктів)Управління Держпраці у Волинській областіна ІІІ квартал 2017 р.

  • У Волинській області мікроавтобус з пасажирами злетів у кювет.
  • Щорічний приріст деревини з одного гектара лісової площі становить 3,9 куб.м, щорічний приріст у цілому – 1,5 тис.
  • Цитування і використання матеріалів у оффлайн-медіа, Мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди « Zaxid.internet ».
  • За групами віку молодняки займають 40 відсотків, середньовікові насадження – forty three, пристигаючі -13, стиглі та перестійні – 4 відсотки. [newline]Загальний запас деревостанів становить a hundred,6 млн.

Важливо, що природні ресурси області не зазнали екологічного впливу, зберегли свою рекреаційну здатність і є привабливими для інвестування. Впродовж жовтня та листопада в області стрімко зростає захворюваність на коронавірус. Протягом останнього тижня на Волині фіксують понад 600 нових випадків хвороби щодня. Нині в області функціонують four вугледобувні шахти ДП “Волиньвугілля”, які щорічно видобувають понад four hundred тис. Про перехід Волинської області у червону зону повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов у п’ятницю, 5 листопада. Зазначається, що жорсткі обмеження почнуть діяти в області опівночі у понеділок, eight листопада.

Листопада, 2020

Племінне поголів’я по волинській м’ясній породі сконцентровано в 14 племінних заводах та 7 племрепродукторах, по абердин-ангуській породі – в three племзаводах та 2 племрепродукторах, по породі шароле – в 1 племрепродукторі. Область має великі можливості для розвитку аграрного виробництва, перетворення його на високоефективний сектор економіки, здатний забезпечити основні потреби регіону в продовольстві. Сільське господарство може стати одним з провідних джерел зростання економіки області.

Пам’яток матеріальної та духовної культури краю. Глава держави закликав українців вакцинуватися від COVID-19, щоб уникнути тяжкого перебігу хвороби. Bihus.info об’єднує антикорупційні проекти, які створює ГО « ТОМ 14 » та ГО « Канцелярська сотня ». Дозволяється у «червоній зоні» робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів. Станом на 10 червня на птахофабриці у Володимир-Волинську на коронавірус захворіли вже 48 людей.

волинська область

Місто Володимир стає не тільки політичним, а й релігійним центром князівства. Розвиваються й міцніють міста краю — Луцьк, Бужськ, Перемиль, Турійськ, Шепель, Любомль. Волинь — древня земля, невід’ємна частина України. Ряд істориків волинь луцьк вважають, що її назва походить від міста “Велиня”, про яке згадують давні літописи. Знаходилося місто Велинь за 20 км на захід від нинішнього Володимира-Волинського, поблизу гирла річки Гучви, яка впадає в Західний Буг.

Графік Роботи

Президент Володимир Зеленський заявив, що ситуацію із захопленням заручників в Луцьку взяв під особистий контроль. Влада і силовики намагаються уникнути жертв. Учаснику бойових дій на Донбасі, який наклав на себе руки, було 46 років, він служив в АТО в 2014 році. У Волинській області мікроавтобус з пасажирами злетів у кювет. За попередніми даними, водій заснув за кермом. Зокрема, в Луцькому районі – п’ять спалахів COVID-19.

Почесне Консульство України В Сіетлі

Кубічних метрів газу розвідано в Локачинському родовищі. Ряд родовищ самородної міді виявлено на Ратнівщині. На півночі області є поклади жовтих і зернистих фосфатів.

Інфікування виявили в обласному будинку дитини, Ківерцівському медколеджі, ліцеї, а також в дитсадках №3 і №19 в Луцьку. Рішення про те, що регіон потрапить в червону зону буде прийматися Державною комісією в п’ятницю, 5 листопада. На розширеній нараді міський голова Ігор Поліщук звернув увагу на ситуацію, що склалась на кладовищах громади. В обласному центрі урочисто відкрили урбан-парк «Молодіжний». У Поромівській територіальній громаді Володимир-Волинського району завершилася благодійна акція «Збери каштани — підтримай встановлення пам’ятного знака воїнам АТО/ООС». Крім того, виробництвом сільськогосподарської продукції займаються 719 фермерських господарств та one hundred sixty,6 тисяч особистих селянських господарств. Упровадження безвідходних технологій з використанням деревини – один з пріоритетних напрямків використання лісових ресурсів.